Teslimat Koşulları

by exispress

ExisPress, “Teslimat Koşulları”nı içerir.

exispress.com adresinden verilen siparişlerde alıcı teslimat koşullarını, satış politikasını, iptal iade prosedürü ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılır.

Sipariş verildiği andan itibaren alıcı kullanıcı bilgileri kapsamında girdiği teslimat ve fatura adresi bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiş sayılır; buna bağlı olarak  exispress.com’ a hatalı ya da eksik adres girişlerinden exispress.com sorumlu değildir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin kargoya uzaklığına göre de kargo şirketi 2-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden exispress.com sorumlu değildir. exispress.com ürünü kargoya teslim ettikten sonra alıcıya ulaştırma sorumluluğu kargo şirketine aittir. Kargo ücreti ve ürün ücreti, exispress.com tarafından “Ödeme Seçenekleri” aşamasında belirlenen ve seçtiğiniz ödeme seçeneği vasıtasıyla tahsil edilir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri vasıtasıyla teslim edilecektir. exispress.com anlaşmalı olduğu kargo şirketlerini değiştirme hakkına sahiptir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

exispress.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 5 (beş) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.